فارس/ فرماندار خرم‌آباد از اعمال محدودیت‌های شدید در این شهرستان در پی شیوع مجدد کرونا خبر داد و گفت: از ورود خودروهای غیر بومی به خرم‌آباد جلوگیری می‌شود و حضور در اماکن و مناطق تفریحی نیز ممنوع است.

جعفر طولابی، فرماندار خرم‌آباد در خصوص تشدید مصوبات جدید بر اساس شرایط استان و شهرستان که در وضعیت هشدار قرار گرفته است، گفت: ورودی خرم‌آباد از سمت جنوب، توسط پلیس راهور، نیروی انتظامی و هلال احمر مسدود و از ورود خودروهای غیربومی به داخل شهر خرم‌آباد تا اطلاع ثانوی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
وی افزود: ورود افراد (بومی و غیربومی) به مناطق گردشگری و جاذبه‌های طبیعی شهرستان خرم‌آباد تا اطلاع ثانوی ممنوع است، همچنین مسدودی راه‌های ورودی به پارک‌ها و بوستان‌ها تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
فرماندار خرم‌آباد اظهار داشت: هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و تمام مراکز اقامتی شهرستان تا اطلاع ثانوی از پذیرش مسافر خودداری نمایند.
وی یادآور شد: فعالیت رستوران‌ها به صورت بیرون بر بلامانع است منتها ارائه سرویس در سالن‌های پذیرایی اکیدا ممنوع است.
طولابی گفت: اکیپ‌های بازرسی بر فعالیت صنوف مختلف در سطح شهر، با اضافه کردن تعداد نفرات و اکیپ‌های بیشتر، نظارت و سخت گیری لازم را در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعمال خواهند نمود.
وی با بیان اینکه اقامه نماز عید فطر در مساجد و مصلی الغدیر برگزار نخواهد شد، افزود: ورودی آرامستان‌ها همچنان مسدود بوده برپایی مراسمات تشییع،تدفین، چهلم، سالگرد به صورت گسترده و اعلام فراخوان ممنوع است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today