باشگاه خبرنگاران/ مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهر‌ستان‌های لار، خنج و اوز را تشریح کرد.

اُسروش، سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به شناسایی ۷ مورد جدید مبتلا به کرونا در لارستان اظهار کرد: مجموع کل مبتلایان کرونا با تعداد موارد جدید از ابتدا تاکنون، به ۱۵۸ مورد رسید.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ادامه داد: این موارد جدید مربوط به لار، بیرم، بنارویه، علی‌آباد و کرمستج است.
وی تصریح کرد: پیش از این تعداد مبتلایان به کووید۱۹ در لارستان ۱۵۱ مورد بوده و ۲ نفر فوت شده است.
اُسروش همچنین با اشاره به ۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در شهرستان اوز، افزود: تعداد مبتلایان کرونا با موارد جدید، از ابتدا تاکنون، به ۱۰۹ مورد افزایش پیدا کرد.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان ادامه داد: این موارد جدید مربوط به بیدشهر است.
وی تصریح کرد: پیش از این تعداد مبتلایان به کرونا در اوز ۱۰۷ مورد بوده و یک نفر فوت شده است.
اُسروش با اشاره به ۳ مورد جدید مبتلا به کرونا در شهرستان خنج، بیان کرد: مجموع کل مبتلایان کرونا با تعداد موارد جدید از ابتدا تاکنون، به ۸۲ نفر رسیده است.
وی افزود: پیش از این تعداد مبتلایان به کرونا در خنج ۷۹ مورد بوده و مورد فوتی نداشته است.
اُسروش اضافه کرد: مجموعا ۱۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در ۳ شهرستان ثبت شده که از این بین ۱۱ مورد مربوط به مسافران پرواز لار هستند.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: تعداد بهبودیافتگان ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز به ۱۲۴ مورد افزایش یافت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online