فارس/ رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم حداکثر دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی را 40 درجه پیش‌‌بینی کرد.

محمدرضا قاضی، رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی فردا جهت وزش باد در استان جنوبی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وی افزود: حداقل و حداکثر دما در قم 18 درجه و 40 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف به تدریج افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده، در اواخر وقت وزش باد شدید است.
قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در آن روز شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.
وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 18 درجه و 40 درجه خواهد بود.
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 19 درجه و 38 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.
قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 16 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 38 درجه بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday