فارس/ دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری گفت: برای مابقی ویلاهای غیرقانونی در منطقه بیرگان تا 17 خرداد ماه فرصت داده شده است تا تجهیزات و امکانات داخلی ساختمان جمع‌آوری و سپس برای تخریب آن‌ها اقدام شود.

عبدالرضا علیمحمدی، دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری در خصوص تخریب ویلاهای غیرقانونی در بیرگان شهرستان کوهرنگ، گفت: این رأی در دادگاه تجدیدنظر استان صادر شده است.
دادستان عمومی و انقلاب چهارمحال و بختیاری توضیح داد: دیوان عالی کشور یکبار رأی صادره را نقض کرد و به استان فرستاد؛ اما مجددا همان رأی تایید و صادر شد.
وی با بیان اینکه درحال حاضر رأی قطعی شده است، افزود: حکم تخریب برای 11 ویلا اجرا خواهد شد که در روز پنجشنبه دو ویلا از این تعداد تخریب کامل شدند.
علیمحمدی ادامه داد: برای مابقی ویلاها تا 17 خرداد ماه فرصت داده شده است تا تجهیزات و امکانات داخلی ساختمان جمع‌آوری و سپس برای تخریب آن‌ها اقدام شود.
گفتنی است؛ پس از تخریب دو ویلای غیر مجاز در روزهای گذشته، شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر احتمال تغییر حکم قضایی در خصوص ویلاهای غیر مجاز منتشر شده بود که این شایعات توسط دادستان استان رد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday