تسنیم/ رئیس جمعیت هلال احمر کاشان از کشته شدن هشت نفر بر اثر تصادف در محور نطنز- کاشان خبر داد.

منصور میرابوطالبی، رئیس جمعیت هلال احمر کاشان ضمن اشاره به وقوع تصادف در بامداد امروز، اظهار کرد: با وقوع تصادف در 20 کیلومتری نطنز به کاشان ساعت چهار صبح امروز در بین دو خودرو پژو 405 و پرشیا عوامل امداد و نجات به سرعت همراه با عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه این حادثه در 20 کیلومتری کاشان به وقوع پیوست، افزود: با بررسی حادثه مشخص شد متاسفانه دو خودرو دچار حریق شده و متاسفانه موجب جان‌باختن 6 نفر از سرنشینان خودرو 405 و دو سرنشین خودرو پژو پرشیا شده است و پس از اطفای حریق توسط عوامل آتش‌نشانی عوامل هلال احمر نسبت به آزادسازی متوفیان اقدام کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر کاشان با بیان اینکه علت این حادثه توسط عوامل راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است، ابراز کرد: به همشهریان و هموطنان عزیز توصیه می‌شود از مسافرت و تردد غیرضروری اجتناب و در صورت لزوم سفر حتما اصول ایمنی را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا و کاهش مسافرت میزان تصادف جاده‌ها در اسفندماه سال 98 کاهش پیدا کرده است، گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ضامن سلامتی هموطنان عزیز است و به همه رانندگان توصیه می‌شود تا با رعایت این قوانین سفری ایمن داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today