ایرنا/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران از خسارت طوفان به بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی در سراسر استان خبر داد.

مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: در پی طوفان بامداد یکشنبه به بیش از ۱۵۰ واحد مسکونی در سراسر استان خسارت وارد شد که بیشترین آن در شهرستان آمل گزارش شد.
رازجویان با بیان اینکه بیشترین میزان خسارت طوفان در شهرستان آمل گزارش شد، افزود: در بررسی اولیه در شهرستان آمل حدود ۱۳۰ واحد مسکونی دچار آسیب شده‌اند که از این تعداد، سربندی ۱۵ واحد به صورت ۱۰۰ درصد تخریب و مابقی از ۳۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده‌اند.
وی به تخریب جزئی سربندی تعدادی از گلخانه‌ها و ۲ واحد مرغداری در آمل اشاره کرد و اظهار داشت: کارشناسان بنیاد مسکن در شهرستان بابل نیز در حال بررسی هستند زیرا در این شهرستان نیز به تعدادی از واحدهای مسکونی خسارت وارد شده است.
وی با بیان اینکه در روستاهای منطقه لفور شهرستان سوادکوه ‌شمالی نیز بخشی از خطوط مخابرات دچار خسارت شده است، به شکسته‌شدن تعدادی از درختان در ساری اشاره نمود و اظهار داشت: چند واحد مسکونی در شهرستان رامسر نیز دچار خسارت جزئی شده‌اند که کار کارشناسی آن‌ها نیز در حال انجام می‌باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: در شهرستان قائمشهر نیز حدود ۱۰ واحد مسکونی دچار خسارت شده‌اند.
رازجویان با بیان اینکه در سایر شهرستان‌های مازندران تاکنون خسارتی گزارش نشده است، تصریح کرد: تمام تلاش دستگاه‌های خدمات‌رسان بر این است تا مشکلات پیش آمده هر چه زودتر مرتفع گردد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today