باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ابتلای 629 نفر دیگر به ویروس کرونا در استان خوزستان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با تلاش شبانه روزی کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی، در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۲۹ مورد ابتلای قطعی به کرونا ویروس در استان خوزستان شناسایی شدند.
او با بیان اینکه از مجموع ۶۲۹ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا، ۵۰۵ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و ۱۲۴ بیمار نیز بستری شدند، اظهار داشت: با احتساب این تعداد ابتلای جدید، مجموع مبتلایان به ۱۱ هزار و ۴۸ نفر افزایش یافت.
احسان پور به بستری و انجام مراحل درمانی ۷۵۲ بیمار در بیمارستان‌های استان خوزستان اشاره و تصریح کرد: با تلاش‌های مدافعان سلامت مردم، ۹ هزار و ۸۳۱ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند، ضمن اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند و تعداد فوت شدگان ناشی از کرونا به ۴۶۵ نفر رسید.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اذعان داشت: با توجه به سرپیچی مردم و برخی اصناف از پروتکل‌های بهداشتی و خودداری نکردن از تردد‌ها و سفر‌های غیرضروری و دید و بازدید‌های مربوط به عید سعید فطر، افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان و طغیان این بیماری در روز‌های آتی دور از انتظار نیست.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today