باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع ۲۶ هزاربسته معیشتی بین مددجویان این نهاد و نیازمندان آسیب دیده از کرونا در قالب رزمایش مواسات و همدلی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه این رزمایش به فرمان مقام معظم رهبری از ابتدای ماه مبارک رمضان جهت کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا اجرا شده است، اظهار کرد: اعتبارات هزینه شده این بسته‌های معیشتی از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان، اعتبارات داخلی کمیته امداد، و گروه‌های مردمی و جهادی تامین شده است که به این ترتیب شاهد توزیع ۲۶ هزار بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد تومان بودیم.
وی به کمک‌های خیرخواهانه بنیاد مستضعفان اشاره کرد و ادامه داد: با کمک بنیاد مستضعفان تا کنون ۴ میلیارد تومان اعتبار برای کمک به ایتام و تهیه بسته‌های معیشتی هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بیان کرد: همچنین با کمک بنیاد مستضعفان ۷۰۰ میلیون تومان نیز برای تهیه سبد‌های کالای بیماران صعب العلاج تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.
الهی راد از راه‌اندازی ۴۱ آشپزخانه جهت تهیه غذای گرم برای وعده‌های افطار و سحری مددجویان با کمک خیران و ۲ هزار نفر از گروه‌های جهادی و داوطلب خبر داد و عنوان کرد: از این محل تا کنون ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today