باشگاه خبرنگاران/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ تن دیگر به شمار مبتلایان به کرونا در استان اضافه شده است.

فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس در استان تا پیش از ظهر امروز تعداد ۲ هزار و ۵۷۶ بیمار مبتلای قطعی شناسایی شده است.
وی افزود: شهرستان‌های سنندج ۸۶۹ نفر، سقز ۴۷۴ نفر، بانه ۲۶۰ نفر، قروه ۲۱۸ نفر، دیواندره ۱۸۶ نفر، مریوان ۱۷۱ نفر، کامیاران ۱۳۵ نفر، بیجار ۱۳۰ نفر، دهگلان ۱۰۴ نفر و سروآباد ۲۹ نفر مبتلای قطعی به کروناویروس دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ابراز داشت: از ابتدا تاکنون تعداد کل آزمایشات انجام گرفته برابر ۹۲۰۶ نمونه است که از این تعداد ۲ هزار و ۵۷۶ مورد مثبت، ۶۵۰۶ مورد منفی و ۱۲۴ مورد اعلام نشده است.
رضاعی با اعلام ۱۳۹۷ بیمار بهبود یافته افزود: متاسفانه ۱۴۶ نفر از هم استانی‌های عزیزمان (۳۶ نفر در سقز، ۳۲ نفر در سنندج، ۱۹ نفر در قروه، ۲۰ نفر در بانه، ۱۵ نفر در کامیاران، نه نفر در بیجار، هفت نفر در مریوان، پنج نفر در دیواندره و سه نفر در دهگلان) به دلیل ابتلا به کروناویروس فوت شده‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online