باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۴۲۷ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های ریگان و نرماشیر خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان برای جابجایی مواد مخدر، مأموران پلیس ریگان و نرماشیر اقدام به کنترل محور ریگان- ایرانشهر کردند.
وی افزود: مأموران حین کنترل محور‌های مواصلاتی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد افیونی را شناسایی و اقدام به تعقیب و مراقبت خودروی مذکور کردند.
این مقام ارشد انتظامی ابراز کرد: قاچاقچیان پس از مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی کردند و مأموران نیز مقابله به مثل کرده و به سمت خودروی قاچاقچیان تیراندازی کردند که قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیده، خودرو را در حاشیه جاده رها و با استفاده از تاریکی شب و پوشش درختان اقدام به فرار کردند.
ناظری با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری متهمین، تصریح کرد: مأموران پس از بازرسی از خودروی توقیفی موفق شدند مقدار ۴۲۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک را کشف و ضبط کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه متهمین قصد انتقال مواد مخدر از مناطق شرقی به مرکز کشور را داشتند، اظهارکرد: پلیس در مبارزه با قاچاق مواد مخدر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و اجازه جولان به سوداگران مرگ را نمی‌دهد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar