ایسنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: با توجه به افزایش بیماران بستری در ۱۴ روز گذشته، اردستان از وضعیت سفید خارج شد.

حسن ذبیحی، مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اردستان تاکنون ۵۳۵ مورد شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه با توجه به افزایش بیماران بستری در ۱۴ روز گذشته اردستان به همراه شهرستان های فریدونشهر و بوئین میاندشت از وضعیت سفید خارج شدند و هم اکنون زرد هستند، افزود: این وضعیت نشان می دهد که این ویروس به چه اندازه، قدرت سرایت دارد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: متاسفانه با وجود تمام هشدارها و توصیه‌ها مبنی بر رعایت بهداشت و فاصله‌های اجتماعی برای مقابله با کرونا در سطح شهر، هنوز هم افراد زیادی هستند که با بی تفاوتی، شهر و خیابان را برای خرید و گردش دور می‌زنند و این برای تمام جامعه خطر آفرین است.
ذبیحی گفت: یکی از دلایل اصلی افزایش آمار مبتلایان به کرونا در اردستان افزایش نمونه گیری ها و رصدهای پنج مرکز کووید- ۱۹ است.
وی اضافه کرد: در مراکز کووید- ۱۹ شهرستان حتی از افرادی که با فرد کرونایی ارتباط داشته اند نیز تست گرفته می شود. این در حالی است که پیش تر فقط از افرادی که طبق نظر پزشک یا مراکز مشکوک تشخیص داده می شدند، تست گرفته می شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today