آخرین خبر/ بوستان خانواده ساری که قرار بود سال گذشته به بهره‌برداری برسد، سرانجام با مدیریت شهردار ساری و حمایت‌های شورای شهر به سرانجام رسید.

شهرداری ساری به مناسبت عید سعید فطر اقدام به افتتاح و بهره‌برداری از چند پروژه مهم شهری کرد، این دستاورد مهم در شرایطی به دست آمد که کشور با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و بسیاری از پروژه‌های عمرانی کلان کشور متوقف شده‌اند.
بوستان خانواده ساری قرار بود سال گذشته افتتاح و به بهره‌برداری برسد، ولی به دلایل مشکلات زیادی از قبیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها مدام به تعویق می‌افتاد اما سرانجام با مدیریت عباس رجبی، شهردار ساری و حمایت‌های شورای شهر به سرانجام رسید و این روزها در حال خدمت‌رسانی به مردم است.
بوستان خانواده در راستای ایجاد شهری با نشاط اجتماعی و محیطی امن برای آسایش و اوقات فراغت خانواده‌ها افتتاح شد، امر مهمی که نیاز تمامی جوامع شهری‌ست.
افتتاح بوستان خانواده تنها بخشی از پروژه‌هایی بود که توسط شهرداری ساری در ایام عید فطر افتتاح و به بهره‌برداری رسید، اما این دستاورد مهم حواشی بسیاری هم داشت که از جمله آن حواشی می‌توان به انتشار اخبار مغرضانه و هدفمند در راستای فعالیت رسانه‌های معاند و تهیه خوراک برای شبکه‌های منفعت‌طلب سعودی اشاره کرد که تلاش کردند کام شهروندان فهیم ساروی را تلخ کنند.
رسانه‌های منفعت‌طلب با سوءاستفاده از تصاویر افتتاح بوستان خانواده و انتشار کاذب اخبار، سعی در ایجاد فضایی وهم‌آلود کردند تا شاید بتوانند مدتی روی این اخبار موج‌سواری کنند، غافل از اینکه افتتاح این بوستان با استقبال چشم‌گیر بانوان ساروی و حضور مدیران ارشد بانوی استانی و شهری همراه بود.
در مراسم افتتاحیه هم از دو نفر از بانوان ساروی به عنوان همسر و دختر دو شهید مدافع حرم توسط شهرداری و شورای شهر ساری تقدیر به عمل آمد.
مدیریت شهری ساری و در رأس آن عباس رجبی که سال‌ها در بدنه شهرداری خدمت کرده و نیاز مردم شهر را به خوبی می‌شناسد، هیچ‌گاه خود را از مردم جدا ندانسته و علی‌رغم مشکلات عدیده اقتصادی، بدون هیاهو و شوآف‌های تبلیغاتی در حال سامان بخشیدن به امور شهری ساری است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today