باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر مناطق دریایی استان از جمله آب‌های تنگه هرمز با وزش باد‌های غربی مواج و متلاطم می‌شود.

مرضیه سی سی پور، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: امروز در ساعات صبح تا ظهر شرایط آرام و پایدار جوی خواهیم داشت و در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس مه صبحگاهی و به تدریج غبار محلی پیش بینی می‌شود.
وی افزود: در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب در مناطق دریایی از جمله تنگه هرمز افزایش باد جنوب غربی (در محدوده ۳۰ کیلومتر بر ساعت) سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.
سی سی پوز گفت: در برخی نقاط شرقی استان نیز افزایش سرعت باد همراه با گردوغبار محلی پیش بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان ادامه داد: در ارتفاعات استان هم در ساعات بعدازظهر رشد ابر خواهیم داشت که به ویژه در ارتفاعات غربی احتمال رخداد رگبار پراکنده باران و رعد و برق و افزایش موقتی باد دور از انتظار نخواهد بود و این شرایط بارشی روز‌های آینده تضعیف خواهد شد.
وی بیان کرد: روز چهارشنبه افزایش سرعت باد غربی در سواحل دریای عمان سبب متلاطم شدن دریا در مناطق شرقی جاسک می‌شود.
سی سی پور افزود: با توجه به پایداری هوا، تا روز‌های پایانی هفته جاری در اکثر مناطق افزایش ۱ تا ۳ دما خواهیم داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today