فارس/ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: یک باب مغازه نقره‌فروشی در میدان امام(ره) اصفهان دچار حریق شد.

محسن گلابی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اظهار کرد: در ساعت ۱۷ و ۵۳ دقیقه عصر دوشنبه یک باب مغازه نقره‌فروشی در میدان امام(ره) اصفهان دچار حریق شد که با اطلاع به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اصفهان، بلافاصله اکیپ امداد و اطفا از ایستگاه‌های شماره ۹ و ۱۷ به طرف بازار بزرگ اصفهان اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: در این حادثه آتش‌نشانان با سرعت عمل زیاد آتش‌سوزی را مهار و از سرایت حریق به مغازه‌های مجاور جلوگیری کردند.
وی با اشاره به این‌که علت آتش‌سوزی کنتور برق مغازه بوده است، تصریح کرد: جعبه مخصوص اطفای آتش در پشت ویترین مغازه مجاور قرار داشت؛ اما به دلیل قرار گرفتن در پشت ویترین امکان استفاده از آن وجود نداشت.
گلابی خاطرنشان کرد: به صورت مستمر از طرف کارشناسان اداره ایمن‌سازی صنوف سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان و گشت‌های پیاده و موتوری این سازمان به کسبه بازار بزرگ توصیه‌ها و نکات ایمنی گوشزد می‌شود؛ اما باز هم شاهد تخلفات از این قبیل هستیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today