پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان قم از کشف 22 دستگاه کولرگازی و 45 کارتن گل مصنوعی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ بهادر اسماعیلی، جانشین فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: با تلاش مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم، 4 دستگاه خودرو حامل بار قاچاق در اتوبان قم ـ تهران شناسایی و توقیف شدند.
وی ادامه داد: این خودروها شامل یک دستگاه ال90، یک دستگاه پراید و 2 دستگاه نیسان وانت بوده که به صورت ستونی و با سرعت بالا در حال حمل کالای قاچاق بودند که توسط مأموران متوقف شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: در بازرسی از خودروها، 22 دستگاه کولرگازی و 45 کارتن گل مصنوعی قاچاق کشف و 4 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناسان گمرکات استان، ارزش محموله قاچاق حدود یک میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday