ایرنا/ مجوز فروش املاک مازاد بنیاد شهید استان هرمزگان دریافت و تاکنون ۲ مزایده در همین راستا انجام شده است.

عطا ناوکی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: به همین منظور حدود 6 ملک مازاد بنیاد شهید این استان برای فروش به مزایده گذاشته شده است.
وی افزود: بابت فروش املاک بنیاد شهید استان هرمزگان هیچ مبلغی از این استان خارج نخواهد شد و تمامی مبالغ صرف هزینه‌های جاری درهمین استان می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ادامه داد: عملیات ساختمانی اداره کل بنیاد شهید استان نیز به میزان یک ‌هزار و ۲۵۰ مترمربع و ساختمان بنیاد شهید شهرستان بندرعباس ظرف مدت دوماه آینده آغاز خواهد شد.
ناوکی، به زودی نمایندگی بنیاد شهید کیش نیز راه‌اندازی می‌شود.
وی در خصوص ساماندهی گلزار شهدا نیز گفت: هرمزگان تنها استانی است که گلزار شهدا آن به طور کامل ساماندهی شده‌ است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ادامه داد: بیشترین کار ساماندهی این گلزارها مربوط به مرمت و بازسازی است که همکاری و توجه فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها را می‌طلبد.
ناوکی در این رابطه به این سخن امام راحل مبنی براینکه؛ «همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود»، افزود: توجه به ساماندهی گلزار شهدا برکات زیادی را به دنبال دارد.
وی توصیه کرد: ارگان‌های اجرایی و دولتی بخشی از اعتبارات خود را برای ساماندهی گلزار شهدای استان اختصاص دهند.
به گفته مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، در چهارماه گذشته مرحله دوم گلزار شهدا بیکاه رودان و میناب ساماندهی و همچنین مرحله دوم گلزار شهدا قشم نیز آغاز شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید