فارس/ فرماندار بندرعباس نسبت به اتلاف وقت عمده‌فروشان مواد غذایی جهت جابجایی واحدهای صنفی خود از سطح شهر به مجتمع صنفی شهدای اصناف هرمزگان هشدار داد.

عزیزاله کناری، فرماندار بندرعباس در کمیته ساماندهی صنوف بنکداران این شهرستان نسبت به اتلاف وقت عمده‌فروشان مواد غذایی جهت جابجایی واحدهای صنفی خود از سطح شهر به مجتمع صنفی شهدای اصناف هرمزگان هشدار داد.
وی با تأکید بر تسریع بیشتر به اتمام کارهای جزئی باقیمانده این پروژه افزود: برقراری خطوط ارتباطی و اتصال به شبکه اینترنت مجتمع صنفی شهدای اصناف هرمزگان با رایزنی مدیرعامل شرکت مخابرات استان هماهنگ و مقرر شد در ابتدای هفته آتی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
فرماندار بندرعباس در ادامه گفت: روشنائی بلوار ورودی نیز با شهردار و مدیرعامل شرکت برق طی یک مذاکره تلفنی، مقرر شد تا پایان هفته جاری انجام شود.
در ادامه محمد اسماعیلی رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد غذایی با ارائه گزارشی از روند صدور ۷۰ درصدی پروانه کسب در مجتمع جدید و مساعدت‌های همکاران صنفی، آن را مطلوب خواند و خواستار تسریع در انجام پروژه روشنایی، ارتباطات و امنیت انتظامی شد.
در این جلسه مقرر شد با همکاری سازمان صمت آن دسته از انبارهای نگهداری کالاهای بدون کد شناسه صنفی جامع پلمب شود و همچنین متصدیان صنوفی که در شهرک صنفی مستقر شده‌اند سریعأ نسبت به انتقال کالای باقیمانده از انبارهای سطح شهر اقدام کنند.
پلیس راهور نیز بنا به مصوبه، قبل از ورود خودروهای سنگین حامل موادغذایی به داخل محدوده شهری خودداری و آنان را به سمت مجتمع تجاری واقع در بلوار راه آهن هدایت کند.
همچنین ادارات تعزیرات حکومتی و نظارت بر اماکن عمومی انتظامی استان می‌بایست بر حسب قوانین و مقررات با متمردین و متخلفین برخورد قانونی کند.
مرکز بهداشت شهرستان نیز در پاسخ به استعلام متقاضیان پروانه کسب تسریع و انبارهای غیر بهداشتی را حسب حکم قضایی پلمب کند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today