باشگاه خبرنگاران/ دادستان کهنوج گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی مقدار ۵۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.

مجید سیمی، دادستان کهنوج اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات کهنوج در ادامه برخورد‌های قاطعانه با سوداگران مرگ پس از چندین روز کار اطلاعاتی و پیچیده، باند قاچاق مواد مخدر در شهر کهنوج را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه مورد برخورد قرار دادند که در این راستا، مقدار ۵۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف، یک دستگاه خودروی نیسان توقیف و یک نفر از اعضای باند، دستگیر شد.
وی گفت: محموله مواد مخدر به نحو ماهرانه‌ای در یک تانکر حامل سوخت متصل به خودروی نیسان، جاساز شده بود.
دادستان کهنوج با تقدیر از تلاش‌های هوشمندانه و مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات کهنوج، بیان کرد: مبارزه جدی با پدیده مذموم و شوم قاچاق مواد مخدر و به منظور صیانت از جوانان به عنوان سرمایه‌های عظیم میهن اسلامی از اولویت‌های دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی است.
سیمی به قاچاقچیان و سوداگران مرگ هشدار داد و تصریح کرد: نیرو‌های مقتدر اطلاعاتی و انتظامی کهنوج کاملا فعالیت‌های سوداگران مرگ در هر نقطه از منطقه را رصد و با اخلالگران و ناامن کنندگان جامعه به شدت برخورد می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar