فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و پیگیری پلیس 6 تن از اعضای یک باند شرارت های سریالی در شهر زاهدان دستگیر شدند.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی گزارش های مردمی مبنی بر شرارت سریالی چند مرد جوان در سطح شهر زاهدان با قدرت نمایی، حمل سلاح گرم، سرقت های مسلحانه، تیراندازی به سمت شهروندان و برهم زدن نظم و امنیت عمومی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص محل اختفای 6 تن از اعضای این باند شرارت در چهار نقطه از شهر زاهدان به دست آمد.
این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی استان در اقدامی هماهنگ و منسجم این افراد را طی چهار عملیات مجزا دستگیر کردند.
قنبری خاطرنشان کرد: در این عملیات مقتدرانه در بازرسی از مخفیگاه های این باند شرارت های سریالی دو قبضه سلاح شکاری به همراه 20 عدد فشنگ ساچمه زنی، یک قبضه سلاح کلاش به همراه یک تیغه خشاب حاوی ۱۴ فشنگ جنگی، چهار تیغه چاقو و دو تیغه شمشیر کشف شد.
وی با اشاره به توقیف سه دستگاه از متهمان، خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با اخلالگران نظم و امنیت در چارچوب قانون برخورد می کند و از مردم می خواهیم در صورت مشاهده فعالیت های مجرمانه و غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن 110، پلیس را مطلع، تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today