پارسینه/ رومینا، دختر ۱۳ ساله تالشی به جرم فرار با پسری که دوستش داشت دستگیر و علی‌رغم اصرارهایش به خانواده‌اش بازگردانده شد.

ماجرا از ارتباط رومینا و بهمن آغاز شد، رابطه‌ای که به زعم بهمن عاشقانه و از نظر عموی رومینا با رعب و تهدید همراه بود.

بهمن حدودا ۳۵ سال دارد و حالا و بعد از رومینا زندگی خود را نابود شده می‌داند.
وی درباره ماجرای خود و رومینا تشریح کرد: چند سالی بود که عاشق هم بودیم و بالاخره تصمیم گرفتم تا یک نفر را بفرستم و او را از پدرش خواستگاری کنم اما از آنجایی که مذهب ما یکی نبود، مخالفت کردند، به همین خاطر هم دختر به من گفت که پدرم رضایت نمی‌دهد و باید فراری‌اش بدهم.
وی ادامه داد: همین شد که با هم فرار کردیم و پنج روزی ناپدید شدیم، بعد از این ماجرا بود که پدرش در پاسگاه حویق از من به جرم آدم‌ربایی شکایت کرد، حتی به من تهمت زد که دخترش را بیهوش کردم و گاو و طلاهایش را هم دزدیدم.
بهمن افزود: وقتی پاسگاه دختر را خواست، او هم به آن‌ها گفت که به خواسته خودش با من آمده ولی پدرش بی‌خیال نشد، در آگاهی آستارا هم از من شکایت کرد و چند روز بعد آگاهی با من تماس گرفت ولی چند نفر از بستگان آمدند و خواستند که ما با هم صیغه کنیم تا ماجرا تمام شود، ولی آن مرد با پلیس هماهنگ کرده بود تا من را دستگیر کنند.
وی اضافه کرد: موقع بازجویی من گفتم که آن دختر را دوست دارم و اجباری در کار نبوده و دختر هم در بازجویی این حرف‌ها را تایید کرد. یک شب در بازداشتگاه ماندم، اما در نهایت تبرئه شدم.
پس از این اتفاقات خانواده رومینا به خانه برمی‌گردند و به گفته بهمن، وقتی مادر خانواده در حمام مشغول شستن لباس‌ها بوده، پدر ابتدا سعی می‌کند دخترش را خفه کند و وقتی موفق نمی‌شود، سر دختر را با داس می‌برد، با شیون‌های مادر و بقیه همسایه‌ها پلیس سر می‌رسد و قاتل را بازداشت می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today