باشگاه خبرنگاران/ رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: بازار گوشت قرمز از اسفند ماه تاکنون تغییری نداشته است و روال خود را طی می‌کند.

اصغر پورباطنی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان با اشاره به وضعیت بازار گوشت قرمز در ماه‌های اخیر اظهار کرد: بازار گوشت قرمز از اسفند ماه تاکنون تغییری نداشته است و روال خود را طی می‌کند و فقط به دلایل بسیاری رکود در بازار وجود دارد و به همین سبب قیمت گوسفند هم ترقی نداشته است.
وی با بیان اینکه کالا به اندازه کافی در بازار وجود دارد، عنوان کرد: به دلیل فصل بهار گوسفند به اندازه کافی وجود دارد و قیمت‌ها هم مناسب است و در مورد قیمت‌ها در آینده هم پیش‌بینی نمی‌توان کرد.
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان در رابطه با پیش‌بینی نوسانات قیمت در ماه‌های آینده، بیان کرد: با توجه به سوابقی که در این چند سال داشته‌ایم دیگر نمی‌شود افزایش یا کاهش قیمت گوشت قرمز در آینده را پیش‌بینی کرد، چراکه در گذشته در فصل بهار قیمت گوشت کاهش و در فصل زمستان افزایش می‌یافت و نوسان در هر ۶ ماه یکبار بود، اما اکنون با توجه به مشکلات اقتصادی هیچ پیش‌بینی نمی‌توان کرد.
وی با اشاره به تاثیر ویروس کرونا بر بازار گوشت قرمز، تصریح کرد: ویروس کرونا تاثیر چندانی بر بازار گوشت قرمز نداشته است، اما به دلیل اینکه رستوران‌ها، تالار‌ها و فست‌فودی‌ها تعطیل شدند خرید تا حدودی کاهش یافته است.
پورباطنی افزود: بازگشایی رستوران‌ها با ظرفیت ۱۰۰ درصد تاثیر دارد، اما اکنون به نسبت آن ظرفیتی که اجازه باز شدن دارند اثر می‌گذارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today