ایسنا/ مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهری کرمانشاه از افزایش 22 درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرمانشاه خبر داد و افزود: نرخ های جدید از امروز (ششم خرداد) اعمال می شود.

سجاد سلیمانی مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهری کرمانشاه با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی و اتوبوس براساس میزان تورم و بصورت کار کارشناسی شده تدوین شده است، گفت: نرخ های کرایه پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری لازم الاجرا می باشد.
سلیمانی افزود: بر اساس این مصوبه نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس شهر کرمانشاه به میزان 22 درصد افزایش یافته است.
مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه تصریح کرد: نرخ های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس از امروز(سه شنبه، ششم خرداد) اعمال می شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.
سلیمانی خاطر نشان کرد: به منظور آگاهی شهروندان از افزایش نرخ‌ کرایه، نرخ های مصوب در مسیرهای مختلف به صورت برچسب در دست تهیه و چاپ است که به محض آماده شدن بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها و داخل اتوبوس ها و در معرض دید شهروندان نصب خواهد شد.
مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافرشهر کرمانشاه افزود: شماره تلفنهای 38246565 و 133 این سازمان همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات و شکایات همشهریان خواهند بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today