شهر بیست/ مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم خبر داد.

علی نیک، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از بازگشایی پارکینگ‌های هسته مرکزی خبر داد و افزود: پارکینگ طبقاتی زائر و بلوار بهار به‌صورت تمام‌وقت با توجه به بازگشایی حرم مطهر در خدمت شهروندان بوده تا بتوانند دسترسی آسانی به حرم مطهر و مرکز شهر داشته باشند.
نیک تصریح کرد: پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر با توجه به نیاز شهروندان به‌صورت شبانه‌روزی باز بوده و به منوال قدیم به مردم خدمات خواهند داد.
وی از مردم درخواست کرد با وجود کم شدن محدودیت‌های اجتماعی و ارائه خدمات گسترده به شهروندان در حوزه حمل‌ونقل، پروتکل‌های بهداشتی را کامل رعایت کنند تا دوباره با شرایط بحرانی مواجه نشویم.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از انجام چندمرحله‌ای ضدعفونی شدن پارکینگ‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تا پایان اپیدمی ویروس کرونا آسانسورها و کارت‌های پارکینگ به‌صورت مستمر ضدعفونی شده و تجهیزات بهداشتی فردی بین مسئولان پارکینگ توزیع می‌شود.
نیک تأکید کرد: شهروندانی که قصد استفاده از پارکینگ‌ها را دارند حتماً از ملزومات بهداشتی مانند ماسک و دستکش استفاده کرده و آنها را در مسیر رها نکنند و همکاری لازم را با مسئولان داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday