ایرنا/ سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از فوت 2 نفر و مصدوم شدن 9 نفر بر اثر 3 تصادف رانندگی در این استان خبر داد.

مهدی فراهانی، سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم اظهار کرد: ظهر امروز در ساعت ۱۳:۲۲ تصادف یک دستگاه پژو۲۰۶ با عابران در بلوار غدیر روبه‌روی بوستان علوی به مرکز فوریت‌های پزشکی قم گزارش شد.
وی ادامه داد: این تصادف متاسفانه منجر به فوت یک مرد با سن حدود ۵۰ سال و مصدومیت شدید نفر دوم که حدود ۳۵ سال داشت شد که شواهد اولیه حکایت از آن دارد که عابران پیاده از کارگران شهرداری بوده‌اند.
فراهانی افزود: در این حادثه راننده خودرو سواری نیز دچار آسیب شد که هر ۲ مصدوم پس از دریافت اقدام‌های درمانی لازم توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی با ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شدند.
سخنگوی اورژانس قم گفت: در یکی دیگر از حوادث امروز نیز در ساعت ۱۴:۲ و در آزادراه تهران به قم روبه‌روی بهشت معصومه(س) تصادف ۲ خودروی پراید منجر به فوت یک مرد ۴۰ ساله و مجروحیت شدید 2 نفر دیگر شد که هر 2 مصدوم نیز پس از دریافت اقدام‌های درمانی توسط ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شدند.
فراهانی افزود: در ساعت‌های اخیر واژگونی خودروی پراید در محور قم ـ سلفچگان از دیگر حوادث رانندگی شاخص بود که این تصادف نیز باعث آسیب به 5 نفر شد که جهت انتقال مصدومین این حادثه علاوه بر آمبولانس زمینی، بالگرد اورژانس به محل اعزام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday