تسنیم/ معاون استاندار گلستان نسبت به شیوع دوباره این بیماری در استان هشدار داد.

عبدالرضا چراغعلی، معاون استاندار گلستان اظهار داشت: با تلاش‌های کادر درمان، مدیریت مقابله با کرونا و اطلاع‌رسانی رسانه‌ها، گلستان کارنامه قابل قبولی در سه ماه گذشته به جا گذاشت اما وضعیت پایدار کرونا در استان بسیار شکننده و آسیب‌پذیر است.
وی افزود: با آغاز دور جدید سفرها پس از ماه مبارک رمضان و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ممکن است طی روزهای پیش رو چالش جدیدی را در مقابله با کرونا تجربه کنیم و شاهد ابتلای افرادی باشیم که طی روزهای گذشته به استان گلستان سفر کردند.
چراغعلی ادامه داد: بر اساس آمار دریافتی در تعطیلات اخیر گلستانی‌ها به مازندران، مازندرانی‌ها به گلستان و خراسانی‌ها به گلستان و مازندران سفر کردند و پیش‌بینی ما این است که در روزهای آینده شرایط نامتعادلی را در کنترل ویروس کرونا تجربه کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت شهرستان بندرترکمن قرمز است؟ گفت: بندرترکمن به دلیل اینکه همواره یکی از پرمراجعه‌ترین شهرستان‌های گلستان برای مسافران بوده این نگرانی را ایجاد کرده است، وضعیت این شهرستان قرمز نیست زیرا چیزی به ما ابلاغ نکرده‌اند اما مانند سایر مناطق استان وضعیت موجود شکننده خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار داشت: باید پروتکل‌های بهداشتی، ضوابط و مقررات ابلاغی به اصناف و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود تا شرایط پایدار را حفظ و در نهایت از آن عبور کنیم.
چراغعلی افزود: در برخی از استان‌ها مانند خوزستان شرایط قرمز است و ما امیدواریم در گلستان با رعایت و همکاری مردم وضعیت زرد را تبدیل به سفید و وضعیت سفید را حفظ کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today