فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با شناسایی ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان در کردستان به ۲ هزار و ۶۱۷ نفر رسید.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: تاکنون ۹ هزار و ۴۳۳ نمونه آزمایش ابتلا به کرونا در استان انجام شده که نتیجه ۲ هزار و ۶۱۷ مورد مثبت، ۶ هزار و ۶۶۴ مورد نیز منفی و ۱۵۲ مورد اعلام نشده است.
وی گفت: با شناسایی ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان در کردستان به ۲ هزار و ۶۱۷ نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تعداد مبتلایان به کرونا به تفکیک شهرستان‌‌ را در سنندج ۸۷۷ نفر، سقز ۴۸۰ نفر، بانه ۲۶۱ نفر، قروه ۲۱۸ نفر،دیواندره ۱۸۶ نفر، مریوان ۱۸۲ نفر، بیجار ۱۳۵ نفر، کامیاران ۱۳۵ نفر، دهگلان ۱۰۴ نفر و در سروآباد ۲۹ نفر اعلام کرد.
رضاعی، آمار فوت‌شدگان بیماری کرونا در استان را از ابتدا تاکنون ۱۴۷ مورد نام برد و گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته یک نفر بیشتر شده است.
وی تصریح کرد: تاکنون ۳۷ نفر در سقز، ۳۲ نفر در سنندج، ۲۰ نفر در بانه، ۱۹ نفر در قروه، ۱۵ نفر در کامیاران، ۹ نفر در بیجار، ‌۷ نفر در مریوان، ۵ نفر در دیواندره و ۳ نفر در دهگلان بر اثر کرونا جان باخته‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیان کرد: تاکنون یک هزارو ۴۳۱ مبتلا به کرونا در استان هم بهبود یافته‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online