ایسنا/ سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از واژگونی خودروی پراید ‏در محور ملایر - بروجرد خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با ‏سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، واژگونی خودروی پراید در روستای چغاز اطلاع داده ‏شد.‏

حسین روستائی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر اعلام کرد: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی امداد نجات همراه امدادگران سازمان با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام شد و مأموران به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی وراد عمل شدند.
وی اظهار کرد: ابتدا به علت عدم ایجاد انفجار در خودروی واژگون شده سر باطری های آن را قطع کردند سپس با هماهنگی لازم با نیروهای ۱۱۵ برای انتقال راننده مصدوم به بیمارستان اقدام شد.
روستائی همچنین با اشاره به بروز حریق در منزل مسکونی در یکی از شهرک های مسکونی ملایر، ادامه داد: پس از اطلاع، یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه نیروهای آتش نشان به محل اعلام شده اعزام شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر با بیان اینکه آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا نسبت به قطع کنتور برق ملک مورد نظر اقدام کردند، افزود: به علت کُند سوزی و ایجاد دود زیاد، آتش نشانان با حمل و بستن کپسول تنفسی وارد منزل شده و با استفاده از کپسول CO۲ حریق فوق را مهار و اطفا کردند.
وی درباره علت بروز حریق توضیح داد: آتش نشانان در برسی میدانی حادثه مشاهده کردند که اهالی منزل کنار درب ورودی یک دستگاه اتو را به برق زده اند و بعد اتمام کار دو شاخه را از پریز خارج نکرده و از منزل خارج شده اند که همین بی احتیاطی منجر به اتصالی برق در اتو و ایجاد حریق شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today