باشگاه خبرنگاران/ بیمارستان آیت الله خوانساری اراک که بیمارستان معین کرونا بود ظرف امروز و فردا به حالت پیش از کرونا برمیگردد.

مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری اراک مرکز تخصصی درمان بیماران سرطانی غرب کشور است که با شیوع کرونا و با تصمیم پدافند زیستی استان مرکزی به عنوان بیمارستان معین کرونا انتخاب شد و بیماران خودش را به بیمارستان‌های دیگر فرستاد اکنون با فروکش کردن کرونا به به حالت پیش از کرونا برمی گردد.
احمری، رئیس بیمارستان آیت الله خوانساری اراک گفت: پس از گذشت سه ماه از شیوع ویروس کرونا و تغییر خدمات این بیمارستان از درمان بیماران مبتلا به سرطان به بیماران مبتلا به کرونا ظرف امروز و فردا بیمارستان به حالت پیش از کرونا برمی گردد.
احمری افزود: با توجه به کنترل بیماری کرونا و هماهنگی‌های به عمل آمده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک این بیمارستان دیگر بیمار مبتلا به کرونا پذیرش نخواهد کرد و بیماران مبتلا به سرطان این بیمارستان که در این مدت به بیمارستان امیر المومنین منتقل شده و آنجا خدمات می‌گرفتند به بیمارستان آیت الله خوانساری باز گردانده میشوند.
او اضافه کرد: در بیمارستان آیت الله خوانساری علاوه بر درمان فوق تخصصی سرطان که شامل رادیوتراپی، شیمی درمانی، تست‌های تشخیصی آزمایشگاهی و تصویربرداری می‌شود خدماتی، چون اندوسکوپی، کلونوسکوپی، ماموگرافی و تشخیص زودهنگام سرطان هم به بیماران ارائه خواهد شد.
رئیس بیمارستان آیت الله خوانساری اراک بیان کرد: درمانگاه هاى سرطان و خون و سایر خدمات سرپایی تخصصی از جمله داخلى، عفونى، قلب و گوارش از دیگر خدمات بیمارستان آیت الله خوانساری است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today