فارس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی به 4 هزار و 870 نفر افزایش پیدا کرد.

جواد آقازاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته از 372 مورد جدید تست کرونا گرفته شده است که تعداد 113 نفر جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد که در مجموع تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان به 4 هزار و 870 نفر رسید.
وی افزود: از 113 مورد جدید شناسایی شده تعداد 99 نفر از بیماران سرپایی و 14 نفر بستری شده در مراکز درمانی استان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی درباره آمار بهبودیافتگان کرونا، گفت: براساس دستورالعمل جدید وزارت بهداشت در اعلام آمار بهبودیافتگان، از تاریخ 30 اردیبهشت به جای آمار بهبود یافتگان بستری، کل بیماران بهبود یافته شامل بهبودیافتگان بستری و سرپایی را لحاظ می‌کنند.
آقازاده با اشاره به اینکه افرادی نیز به عنوان مبتلایان سرپایی شناسایی شده و در قرنطینه خانگی دوره درمان خود را می‌گذرانند و پس از بهبودی کامل و با گذشت 14 روز در جمع بهبودیافتگان سرپایی گزارش می‌شوند، تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته 64 نفر مبتلا به کرونا در آذربایجان‌غربی بهبود یافته‌اند که مجموع بهبودیافتگان در استان به 3 هزار و 175 نفر افزایش یافته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today