باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۲ آدم ربا در کمتر از ۲۴ساعت در خرم‌آباد دستگیر شدند و گروگان به آغوش خانواده اش بازگشت.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده آدم ربایی به پلیس آگاهی استان حاوی شکایت فردی مبنی بر اینکه پسر ۲۴ ساله اش به قصد تهیه سوخت به یک جایگاه پمپ بنزین در شهرستان اسلامشهر رفته و دیگر به منزل مراجعه نکرده است.
وی افزود: فردای آن روز فردی ناشناس با وی تماس می‌گیرد و می‌گوید فرزندت نزد ما است و ما در ازای آزادی وی مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال وجه نقد می‌خواهیم.
وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در اختیار پلیس مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.
مهدیان نسب بیان کرد: در تحقیقات به عمل آمده و به کارگیری شیوه‌های پلیسی محرز شد محل اختفای آدم ربایان در خرم آباد است و در تماس‌هایی که با خانواده گروگان گرفته اند از دریافت وجه نقد منصرف شده و تقاضای دریافت سکه طلا کرده اند.
فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: با تلاش ماموران هر دو آدم ربا در عملیاتی ضربتی حین تحویل سکه در محل تعیین شده دستگیر شدند.
او افزود: فرد ربوده شده نیز که در منزل آن‌ها حبس شده بود رها و به آغوش خانواده اش برگشت.
وی با اشاره به اینکه گروگان مذکور در کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شد، اظهار داشت: متهمان انگیزه آدم ربایی را اختلافات مالی عنوان کردند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today