فارس/ مسوول گروه جهادی شهدای مدافع حرم با تاکید بر انجام عملیات آبرسانی به این روستاها، گفت: تا زمان حل مشکل آب روستاهای غیزانیه آبرسانی به وسیله تانکر ادامه دارد.

به دنبال نارضایتی اهالی روستاهای بخش غیزانیه از فقدان سیستم آبرسانی، نبود آب شرب ساله و تاخیر چند ساله در اتمام پروژه آبرسانی غیزانیه، گروه‌های جهادی اقدام به تامین آب مورد نیاز برخی روستاهای بخش غیزانیه می‌کنند.
محسن خادمی مسوول گروه جهادی شهدای مدافع حرم در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با بیان اینکه تا زمان حل مشکل آب روستاهای غیزانیه آبرسانی به این روستاها به وسیله تانکر ادامه دارد، اظهار کرد: هدف رفع بخشی از مشکل بی‌آبی مردم تا زمان اتمام پروژه آبرسانی است.
وی افزود: از امروز عملیات آبرسانی با تانکر به روستاها آغاز شده و تا زمان حل این معضل این کار ادامه دارد.
مسئول گروه جهادی شهدای مدافع حرم با تاکید بر انجام عملیات آبرسانی به این روستاها به صورت ۲۴ ساعته، عنوان کرد: به ما اعلام شد که حدود ۹۰ روستای بخش غیزانیه مشکل آب دارند.
استاندار خوزستان پس از بازدید از مسیر و تاسیسات آبرسانی بخش غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران گفت:‌ ظرف دو هفته آینده آب به مشرحات و بخش غیزانیه بزرگ می‌رسد؛ همچنین شش کیلومتر از خط لوله آب فرسوده است که تا یک ماه دیگر برای تامین آب شرب پایدار تکمیل خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today