ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: بهسازی جاده ایذه - دهدز، سدکارون چهار، با تخصیص بخشی از اعتبار و تامین قیر و تزریق آن به این پروژه، از ابتدای هفته گذشته مجدد از سر گرفته شد.

غلامعباس بهرامی‌نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: بهسازی رویه جاده ایذه - دهدز با ١٣٠ میلیارد ریال، از پارسال در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان قرار گرفت که به دلیل تخصیص نیافتن اعتبار، روال اجرایی پروژه یاد شده در مقاطعی دچار توقف شد و یا به کندی پیشرفت داشت.
وی افزود: جاده ایذه - دهدز از جاده‌های ترانزیتی و با اهمیت خوزستان است که بنا به وضعیت و شرایط رویه راه، در سالیان گذشته هزینه زیادی صرف نگهداری و بازسازی آن شده که به دلیل خرابی شدید رویه راه، پروژه‌های اجرا شده، ظرفیت مناسب برای تردد در این جاده را نداشته است.
وی با بیان اینکه مجوز برگزاری مناقصه به منظور بهسازی جاده دهدز - ایذه - سد کارون چهار صادر شده .ادامه داد: همزمان با فعال سازی پروژه فعلی، پیگیری برای تامین و تخصیص اعتباری از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد که با سفر معاون راهداری سازمان، مجوز برگزاری مناقصه به منظور بهسازی این جاده گرفته شد تا عبور و مرور جاده‌ای با سهولت و امنیت بهتری انجام شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: این اداره کل با تعریف پروژه‌های دیگری که هم اکنون به صورت فعال در حال اجرا هستند، در صدد بهبود وضعیت جاده اهواز - هفتکل - باغملک - ایذه - دهدز است که براساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال می‌توان از این مسیرر به عنوان یکی از مسیرهای با کیفیت خوزستان یاد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today