ایسنا/ کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین وزش بادی که دیروز در اصفهان ثبت شد هشت متر بر ثانیه بود، درحالی که در نقاطی از استان مثل اردستان تا ۲۱ متر بر ثانیه ثبت شد.

فاطمه زهرا سیدان، کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتا ناپایدار طی سه روز آینده در استان است.
وی افزود: امروز (چهارشنبه ۷ خرداد) در بیشتر مناطق استان در ساعات بعد از ظهر و شب افزایش ابر و گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و بارش های رگباری پراکنده را خواهیم داشت.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: در مناطق شمال، شرق و تا حدی مرکز استان افزایش ابر و وزش باد همراه گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان دما تغییر محسوسی نخواهد داشت، اضافه کرد: بیشینه دمای شهر اصفهان به ۳۴ درجه سانتی گراد و کمینه دمای فردا صبح به ۲۱ درجه سانتی گراد می رسد.
سیدان خاطرنشان کرد: گرم ترین شهر استان چوپانان با ۴۲ درجه سانتی گراد و خنک ترین شهر بوئین میاندشت با ۶ درجه سانتی گراد خواهد بود.
این کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، با بیان اینکه در شهر اصفهان احتمال باد نسبتا شدید تا شدید را خواهیم داشت، افزود: در بعد از ظهر امروز افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده را خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه برای روزهای پنج شنبه و جمعه پدیده هواشناسی خاصی پیش بینی نمی شود، گفت: بیشترین وزش بادی که دیروز در اصفهان ثبت شد هشت متر بر ثانیه بود، درحالی که در نقاطی از استان مثل اردستان ۲۱ متر ثبت شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today