ایرنا/ دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خوزستان گفت: بیش از ۳۰ هزار بسته مواد غذایی بین مردم محروم و کمتر برخوردار این استان توزیع شد.

حجت‌الاسلام حسین احمدی، دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در حاشیه توزیع بسته‌های مواد غذایی در ایذه بیان کرد: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از آغاز اپیدمی کرونا در کنار مردم حضور داشته و اقدامات مهمی را نیز انجام داده است.
وی افزود: با توجه به وجود برخی مناطق محروم در خوزستان و در حمایت از اقشار آسیب پذیر در برابر کرونا، بیش از ۳۰ هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی در قالب رزمایش همدلی و احسان بین خانواده‌های کم‌درآمد و محروم این استان توزیع شد.
دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خوزستان ادامه داد: اقشار محروم و آسیب دیده از ویروس کرونا در اولویت گرفتن این بسته‌ها قرار داشتند.
حجت‌الاسلام احمدی افزود: گروه‌های جهادی در پخش این بسته‌های غذایی و معیشتی به بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام کمک کردند.
وی گفت: اقدامات حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تا ریشه کن شدن ویروس کرونا ادامه دارد تا محرومان و اقشار کم‌درآمد را در مقابل این بیماری یاری کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today