باشگاه خبرنگاران/ نائب رئیس اتحادیه مواد غذایی استان اصفهان از کاهش ۱۰ درصدی برخی اقلام مواد غذایی در بازار استان خبر داد.

فریبا پور مظاهریان، نائب رئیس اتحادیه مواد غذایی استان اصفهان اظهار کرد: با توجه به اوضاع نامطلوب اقتصاد کشور، رکود صنایع بازار‌های مختلف و پرش ناگهانی قیمت‌ها خوشبختانه توانستیم با اجرایی طرح ساماندهی نرخ مواد غذایی در فروشگاه‌های استان، گام مهمی در مسیر منطقی شدن قیمت‌ها و برخورد با متخلفان برداریم تا در حال حاضر شاهد کاهش ۱۰ درصدی برخی اقلام مواد غذایی در بازار باشیم.
وی افزود: از مهم‌ترین اقلامی که با اجرایی این طرح ساماندهی قیمت‌ها در این حوزه نرخ آن‌ها نزولی شده است را می‌توان به شیر و پنیر اشاره کرد، چراکه باید در نظر داشت که بحث لبنیات در بازار به عنوان مهم‌ترین مسئله نیاز اساسی مردم جامعه در سبد مواد غذایی است.
نائب رئیس اتحادیه مواد غذای استان اصفهان گفت: یکی از مهم‌ترین ثمرات انجام طرح ساماندهی قیمت‌ها جلوگیری از افزایش و روند صعودی آن‌ها در بازار استان اصفهان بوده است.
مظاهریان ادامه داد: در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های اتحادیه مواد غذایی استان جلوگیری و کاهش نوسانات شدید قیمت‌ها در این حوزه است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today