باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳ نفر دیگر در استان کرمان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیردار و سخنگوی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان درباره آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کرمان، بیان کرد: با ارسال ۲۲۶ نمونه به آزمایشگاه های استان کرمان در ۲۴ ساعت گذشته، تست ۳۳ نفر، شامل ۸ مورد بیمار بستری، ۹ مورد بیمار سرپایی و ۱۶ مورد اطرافیان بیماران غربالگری شده از نظر کرونا مثبت شده است.
وی با بیان اینکه از ۳۳ نفر مبتلای جدید، ۱۴ نفر زن و ۱۹ نفر مرد هستند، افزود: ۲۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، پنج نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، سه نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.
شفیعی بیان کرد: از آغاز اپیدمی این بیماری تاکنون یک هزار و ۶۰۹ نفر، شامل ۷۱۲ نفر بیمار بستری و ۸۹۷ نفر سرپایی و اطرافیان بیمار در استان کرمان به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا شده اند.
وی گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر در جیرفت بر اثر کرونا جان خود را از دست داد، بنابراین مجموع فوت شدگان در استان کرمان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از ابتدا تاکنون ۷۴ نفر است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar