فارس/ رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم حداکثر دما در نقاط مختلف استان را طی روزهای آتی 42 درجه پیش‌بینی کرد.

محمدرضا قاضی، رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به‌ پیش‌بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف به تدریج افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.
قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز گاهی شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.
وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم جنوب شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 21 درجه و 42 درجه خواهد بود.
رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی در این شهر بودیم.
قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 18 درجه و منطقه جمکران با 42 درجه بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday