ایسنا/ فرماندار بروجرد از برگزاری امتحانات پایه نهم شهرستان به‌صورت غیرحضوری خبر داد.

عبدالرحیم رحیمی، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد اظهار کرد: با توجه شیوع ویروس کرونا شهرستان بروجرد در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در شهرستان اندیشیده شده و اقدامات زیادی تاکنون در این راستا انجام شده است.
فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: علی‌رغم همه تلاش‌ها و پیگیری‌ها که از اسفندماه تا پایان فروردین‌ماه در شهرستان داشتیم در اردیبهشت‌ماه و طی دو هفته گذشته آمار مبتلایان در شهرستان بروجرد افزایش یافته است.
رحیمی اضافه کرد: مشکل اصلی ما این است که مردم رعایت نمی‌کنند و گمان می‌کنند این بیماری تمام شده و در سطح پارک‌ها و تفرجگاه‌ها بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور دارند.
وی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان بروجرد و برای حفظ سلامتی و تندرستی دانش آموزان با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده تصمیم به عدم برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم در سطح شهرستان بروجرد شد.
معاون استاندار لرستان ادامه داد: بنابراین ارزشیابی دانش آموزان پایه نهم به‌صورت غیرحضوری و بر اساس شیوه‌نامه ارسالی انجام خواهد شد.
رحیمی اظهار کرد: مدیران مدارس موظف هستند مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری امتحانات نهم به‌صورت غیرحضوری فراهم کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today