فارس/ استاندار خوزستان گفت: با حفر چاه‌های جدید، مشکلات آب دهدز و بارانگرد و رغیوه رفع خواهند شد.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در جلسه بررسی و رفع مشکلات آب‌ و فاضلاب استان خوزستان، اظهار کرد: طبق مصوبات این جلسه مقرر شد، سازمان آب و فاضلاب استان خوزستان اقدامات لازم را برای حفر چاه‌های جدید برای انتقال آب به دهدز انجام دهد.
وی با بیان این‌که رفع مشکل آب به بارانگرد باغ‌ملک با اجاره و یا حفر چاه در دستور کار قرار خواهد گرفت، افزود: پروژه آب رغیوه ۸۰ درصد پیشروی داشته، اما اعتبار ۲۰ درصد دیگر آن تأمین نشده که حل مشکل آن در دستور کار قرار گرفته‌است.
شریعتی گفت: پروژه تاسیسات و آب‌رسانی قلعه سحر از سال ۸۶ بلاتکلیف بود که با بازدیدی که در سال ۹۶ از محل صورت گرفت، از محل اعتبارات نفت بخشی از هزینه تامین شد؛ که درحال حاضر سازه ساختمانی آن تکمیل شده و برای اتمام مباحث الکترونیکی و پمپاژ آن تصمیماتی با آبفای روستایی اهواز جهت تعیین تکلیف این پروژه اتخاذ شد.
استاندار خوزستان تصریح کرد: طبق قرار قبلی، آب‌رسانی به غیزانیه طبق پیشرفت کار تا دو هفته آینده در فاز اول به بهره‌برداری خواهد رسید؛ همچنین رفع مشکلات آب لالی نیز در جلسه امروز مطرح شد و امیدواریم رفع مشکلات حاد آب را به یک سرانجام شایسته برسانیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today