فارس/ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: حضور تمامی کارکنان از دهم خرداد در محل کار الزامی است.

نازنین شیبانی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه حضور تمامی کارکنان از دهم خرداد در محل کار الزامی است، اظهار داشت: ساعت کاری روزانه کارکنان دستگاه های اجرایی در استان هرمزگان با رعایت تبصره ۳ ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.
وی افزود: تمامی کارکنان در مشاغل اداری استان از شنبه ۱۰ خرداد ۹۹ با رعایت الزامات سلامت محیط و کار در محیط اداری که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است در محل کار حاضر شده و خدمات موظف را ارائه خواهند کرد.
شیبانی ادامه داد: تمامی دستگاه های اجرایی، مدیران و کارکنان موظفند کماکان در انجام فعالیت‌های خود پروتکل های بهداشتی کارکنان، محیط اداری، ارباب رجوع و تجمعات اداری را رعایت نمایند و مدیران و مقامات مسئول دستگاه‌های اجرایی موظفند ضمن ارائه آموزش‌های ضروری و توجیه کارکنان در این مورد، در خصوص رعایت مفاد پروتکل های مذکور از سوی مراجعان ادارات نیز مراقبت لازم بعمل آورند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: هر گونه تغییر در ساعت فعالیت کارکنان دستگاه های اجرایی با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا تعیین و ابلاغ خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today