باشگاه خبرنگاران/ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود گفت: اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نگردد باید در انتظار یک بحران جدی و خطرناک باشیم.

حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود گفت: باتوجه به گزارش معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان در حال حاضر ثلاث باباجانی، جوانرود و هرسین شهرستان‌های قرمز استان محسوب می‌شوند و سایر شهرستان‌ها زرد هستند .
او گفت: لذا از کلیه عزیزان درخواست می‌نماییم با رعایت توصیه‌های بهداشتی از ورود شهرستان به یک بحران جدی و بسیار خطرناک پیشگیری کنند.
حسینی افزود: شهرستان جوانرود تا این لحظه ۸۲ نفر بیمار مثبت کرونا و یک مورد فوت داشته است این درحالی است که تا اول اردیبهشت ماه باتوجه به همراهی و همدلی کلیه مردم عزیز، ادارات و ارگان‌های سطح شهرستان ۲۳مورد بیمار کرونایی داشت، ولی متاسفانه با بازگشایی بازار و کم توجهی به رعایت نکات بهداشتی و همچنین ورود مهمانان از سایر نقاط کشور به شهر جوانرود شاهد جهش ۳۰۰ درصدی در عرض یک ماه در شهرستان بودیم.
او افزود: لذا تاکید می‌کنیم ادامه این روند شهرستان را وارد بحران بسیار جدی نموده و بناچار باید کلیه محدودیت‌های قبلی اعمال گردد.
حسینی ادامه داد: از کلیه هم شهرستانی‌های عزیز درخواست می‌کنیم با رعایت نکات بهداشتی در حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه ما را یاری نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today