باشگاه خبرنگاران/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: استراتژی اصلی تیم اقتصادی استان در سال گذشته حفظ واحد‌های موجود و احیای واحد‌های تولیدی راکد بود و دستاورد‌های مهمی نیز حاصل شد.

هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه رفع مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانک‌ها را کاری بسیار مهم در راستای حمایت از تولیدکنندگان و‌احیای واحد‌های راکد ذکر کرد و اظهار داشت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته میزان اثربخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیار مطلوب بوده و علاوه بر کسب رتبه برتر در کشور با احیای ۱۹۳ واحد راکد در سال گذشته، ۷۵ درصد مصوبات نیز برای حل مشکلات تولیدکنندگان اجرایی شده است.
معاون اقتصادی استاندار افزود: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد، ولی وظیفه همه ما تمکین از قانون است و در چارچوب مقررات فعالیت خواهیم کرد.
او وجود فضای مناسب کسب و کار را برای جذب سرمایه بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: در موضوع بهبود فضای کسب و کار باید فضاسازی مطلوب از جریان‌های مثبت برای توسعه منطقه شکل گیرد و نباید از یک مشکل کوچک فضای منفی بزرگی ایجاد کرد.
معاون اقتصادی استانداری کاهش نرخ بیکاری، بهبود رتبه کسب و کار، کاهش نرخ تورم و افزایش سرمایه گذاری را نتیجه تلاش مضاعف و همت والای مردم و مسوولین برای توسعه استان دانست و بیان داشت: تقاضا دارم با وجود بهبود شاخص‌های کمی و کیفی توسعه استان، نباید با گزارش‌های کذب قضاوت‌های مردم را منفی و تصویر کرمانشاه را مثبت نشان ندهیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today