مهر/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: در زمینه کنترل کرونا هنوز به مرحله بحرانی نرسیدیم.

دکتر بهمن روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به بازگشایی ادارات و بازارها و افزایش رفت و آمدها و بیشتر شدن ارتباطات بین مردم، بالا رفتن افراد مبتلا در کرمانشاه تا حدودی قابل پیش بینی بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه بیان داشت: اما هنوز به مرحله بحرانی که قابل کنترل نباشد نرسیده‌ایم، در حال حاضر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی فعلی جوابگوی درمانی مردم خواهد بود.
وی گفت: در خصوص تجهیزات مورد نیاز ارائه خدمات بیماران مبتلا به کرونا، مشکل زیادی وجود ندارد و چند دستگاه اکسیژن ساز در حال خرید است.
این مسئول گفت: پروتکل درمانی که از طریق وزارت بهداشت به مراکز درمانی ابلاغ شده است، گروه عفونی دانشگاه علوم پزشکی آن را باز بینی کرده لذا راهنمای ما در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی است.
روشنی تصریح کرد: بیماری که به اورژانس و مراکز ۱۶ ساعته مراجعه می‌کند، توسط پزشک معاینه شده و در صورت داشتن علائم تنفسی و قرار داشتن در گروه پر خطر در بیمارستان بستری می‌شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه عنوان کرد: مرکز بهداشت از روز اول تا روز چهاردهم پیگیر بیماران مبتلا به کرونا خواهد بود و در صورت تشدید علائم به بیمارستان فراخوان می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today