سلامت نیوز/ روباه مصدومی صبح روز سه‌شنبه، خود را به پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان رساند و پشت درب مرکز Eoc منتظر ماند تا نجات‌گران او را پیدا کنند و زخم‌های دست شکسته‌اش را ببندند.

امیر مرادی، نجات‌گر، حالا نه سالی می‌شود که داوطلبانه در پایگاه به مجروحان و صدمه‌دیدگان حوادث یاری‌رسانی می‌کند. او حدس می‌زند که روباه مصدوم، احتمالا با نخستین اشعه‌های نور خورشید در روز سه‌شنبه قصد گذر از اتوبان مقابل پایگاه را داشته است و حین عبور از بزرگراه، عبور تند اتومبیل‌ها او را مصدوم کرده‌اند.
این تصادف دست چپ روباه کوچک را شکسته است و او توانسته با دست شکسته خود را تا پای ایستگاه برساند و درحالی که خون‌ریزی داشته است، در خود جمع شود تا درد کمتری احساس کند. پنج صبح که نجات‌گران مرکز در را باز می‌کنند، با صحنه عجیبی مواجه می‌شوند که تاکنون سابقه نداشته است.
روباهی که در خود جمع‌ شده است و از شدت درد توان فرار ندارد و با چشم‌های درشت خود چشم به دستی یاری نجات‌گران دوخته است. این نجات‌گر تعریف می‌کند که بلافاصله پس از مشاهده روباه، نجات‌گران مرکز با بررسی زخم او، شروع به پانسمان می‌کنند و کمی آب و غذا برای او کنار می‌گذارند تا رسیدن نیروهای آتش‌نشانی، کمی سرحال بیاید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today