صدا و سیما/ رییس پلیس راه مازندران گفت: به منظور سهولت در آمد و شد خودرو‌ها محور چالوس امروز و فردا یکطرفه می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۳ امروز پنجشنبه هشتم و جمعه نهم خردادماه از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت۱۶ عصر تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
او افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳روز جمعه ۹خرداد ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ روز جمعه ۹خرداد ماه تا ساعت ۲بامداد روز شنبه ۱۰ خردادماه از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.
رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۱۲ظهر روز شنبه ۱۰خردادماه در محور هراز ممنوع است.
قدمی افزود: همچنین از ساعت ۸صبح روز جمعه ۹خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد تردد انواع وانت بار‌ها از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.
او خاطرنشان کرد: تردد کلیه تریلرها از ساعت ۸تا۲۴ روز جمعه، ۹خردادماه از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر – فیروزکوه – تهران ممنوع می باشد.
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت‌های تردد در محور تهران، سوادکوه- قائم شهر و بالعکس، گفت: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴روز جمعه ۹ خردادماه تردد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر، سوادکوه- تهران ممنوع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday