باشگاه خبرنگاران/ مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: یکی از رزمندگان تیپ تکاور انصارالرسول «ص» جوانرود پایگاه مره خیل هنگام بر اثردچار سوختگی شدید در هنگام اطفاحریق جان به جان آفرین تسلیم کرد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: باگرم شدن هوا متاسفانه باز هم بی توجهی افراد سبب بروز حریق در جنگل‌های منطقه حفاظت شده محیط زیست (بوزین و مره خیل باینگان) گردید.
کولانی بیان کرد: با نهایت تاسف در این حادثه احسان عزیزی یکی از رزمندگان تیپ تکاور انصارالرسول «ص» جوانرود پایگاه مره خیل هنگام اطفا حریق دچار سوختگی شدید گردید که به علت شدت جراحات جان به جان آفرین تسلیم کرد.
او ضمن عرض تسلیت به خانواده متوفی خطاب به عاملین اینگونه حریق‌ها گفت: شما بایستی هم در دنیا و هم در آخرت پاسخگوی این اقدام خود باشید چرا که ضمن از بین بردن سرمایه ملی کشور جان بسیاری از هموطنان را نیز به خطر انداخته و منابع معیشتی آن‌ها را نیز نابود می‌کنید.
او از محیط زیست استان خواست که موضوع شناسایی عاملین را به جد در دستور کار خود قرار دهد و خواستار توجه همه جانبه مردم و مسئولین به عرصه‌های منابع طبیعی شدند که شاهد تکرار بروز این گونه حوادث نباشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today