ایرنا/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت : این استان با همکاری و مشارکت خوب مردم و دستگاه های اجرایی تاکنون توانسته گام های موفقی در کنترل کرونا بردارد.

دکتر حسن ایلانلو معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اظهار داشت: کنترل راه های ارتباطی ، چگونگی درمان بیماران ، شناسایی بیماران و افراد مشکوک به کرونا ، تشخیص به موقع بیماری، فعالیت مستمر تیم های سلامت ، همکاری خوب مردم دستگاه های اجرایی موجب شد تا به روند کنترلی کرونا دست پیدا کنیم .
وی بیان داشت : توزیع مناسب داروها ، تامین ملزومات بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی از مواردی است که توانست استان البرز را به کنترل و کاهش کرونا برساند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: شاخص های فراوانی در استان البرز طی شد تا توانستیم به ثبات برسیم و بحران را مدیریت کنیم .
وی بیان داشت: اکنون شمار مبتلایان در این استان نسبت به روزهای نخست شیوع کرونا کاهش چشمگیر دارد.
ایلانلو با تاکید براین نکته که کرونا هنوز در البرز و کشور به طور کامل مهار نشده و احتمال شیوع دوباره و گسترده آن وجود دارد، گفت : با توجه به فعالیت دوباره مشاغل باید بیش از پیش الزامات بهداشتی را رعایت کنیم .
استان البرز با جمعیتی حدود سه میلیون نفر در مسیر مسافران ۱۵ استان کشور و در همسایگی کانون های بحران کرونا قرار دارد که با وجود این شرایط دستگاه های اجرایی و مردم با همکاری خوب و مثال زدنی توانستند شیب ملایم نزولی کرونا را رقم بزنند.
ویروس کرونا برای نخستین بار درووهان چین شیوع پیدا کرد و به سراسر جهان رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday