هزارماسوله/ سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: گروهان مرزی شهرستان پاوه ۸ راس گوساله نر به منظور خروج غیر مجاز کشف کردند.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: بر اساس اطلاعات رسیده تعداد ۸ راس گوساله نر کشف گردید و با توجه به اینکه از ابتدای کشف تا کنون فرد یا افرادی عهده دار مالکیت اقلام را قبول نکرده و نیز مدرکی دال بر معرفی مالک واقعی مشخص نگردید.
او افزود:شعبه تعزیرات حکومتی اداره شهرستان پاوه کالا‌ی کشف شده را را مجهول المالک یا صاحب متواری قلمداد و کلیه کالا‌های کشف شده را به نفع ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مصادره کرد.
او ادامه داد: هم چنین نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از یک قاچاقچی که قصد انتقال یک محموله بزرگ لوزم خانگی را با تریلی به مقصد تهران را داشت کشف کرد که پرونده تشکیل شده به همراه متخلفان و محموله کشف شده به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی ارجاعشد.
شاهی بیان کرد:بر اساس مستندات علاوه بر ضبط کالا و خودرو حامل کالای قاچاق متهم را به اتهام حمل و مباشرت کالا به پرداخت ۳۲ میلیارد و ۹۳ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۹۷۵ ریال جزای نقدی با احتساب ارزش خودروی حامل در حق صندوق دولت محکوم شد.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت : بر اساس اطلاعات و اخبار رسیده نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محور ماهیدشت ورودی به کرمانشاه از یک کامیون کشنده تریلی مقدار ۳۳۱ قلم لوازم و وسایل ساختمانی قاچاق فاقد مدارک مثبته گمرکی کشف شد.
او ادامه داد: علاوه بر ضبط کالا و خودرو حامل کالای قاچاق متهم ردیف اول را اتهام حمل کالا به پرداخت ۴ میلیارد و ۶۸۵ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۳۶۹ ریال جزای نقدی و متهم ردیف دوم را به اتهام مباشرت در قاچاق کالا علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۱۲ میلیارد و ۱۸۵ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۳۶۹ ریل با احتساب ارزش خودروی حامل و جمعا متهمین را به پرداخت ۱۶ میلیارد و ۸۷۱ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۷۳۸ ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today