ایرنا/ معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس با اشاره به پایش کم‌فروشی و هوافروشی در جایگاه‌های پمپ بنزین، از شهروندان خواست تا موارد تخلف احتمالی را به ۰۹۶۲۷ اطلاع دهند.

فضل‌الله اکبری، معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس از پایش دوره‌ای 3 هزار و ۲۰۰ نازل جایگاه‌های سوخت در استان خبر داد و افزود: در راستای رعایت حقوق مصرف‌کننده و سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم تمامی تلمبه‌های جایگاه‌های سوخت هر سه ماهه یک‌بار مورد پایش و اندازه‌گیری قرار می‌گیرند.
اکبری گفت: تمامی جایگاه‌های سوخت در استان فارس در بازدیدهای دوره‌ای توسط کارشناسان شرکت و اداره استاندارد پایش می‌شوند.
این مقام مسئول با بیان این که تامین و توزیع با کیفیت و به موقع سوخت به مردم از رسالت‌های مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است افزود: در راستای صیانت از حقوق مردم و همچنین صحت‌سنجی میزان سوخت ارائه‌شده و اطمینان از عملکرد مطلوب توزیع‌کننده‌های سوخت در مجاری عرضه سوخت مایع استان، علاوه بر بازدید و اندازه‌گیری ماهیانه توزیع‌کننده‌های سوخت در مجاری عرضه توسط کارشناسان این شرکت، هر سه ماهه یک‌بار نیز تمامی تلمبه‌های جایگاه‌ها با حضور کارشناسان اداره استاندارد و براساس معیارهای تعیین شده، مورد ارزیابی و پایش قرار می‌گیرند.
معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس اضافه کرد: در حال حاضر در سطح استان فارس تعداد ۲۸۰ باب جایگاه سوخت مایع با بیش از 3 هزار و ۲۰۰ نازل در حال فعالیت و سوخت‌رسانی به مردم می‌باشند که تمامی تلمبه‌ها با ظروف استاندارد و با دقت ۳۰ سی‌سی در ۲۰ لیتر اندازه‌گیری می‌شوند و تأییدیه‌های لازم را دریافت نموده‌اند.
اکبری ادامه داد: پس از اندازه‌گیری تلمبه‌ها و نازل‌ها تجهیزات پلمب و در چرخه سوخت‌رسانی قرار می‌گیرند، با انجام بازدیدها و بازرسی‌های مداوم از جایگاه‌های سوخت امکان کم‌فروشی و هوافروشی در جایگاه‌ها وجود ندارد و در صورت هر گونه اشکال در عملکرد نازل‌ها تنها کارشناسان و افراد مجاز قادر به فک پلمب‌ها و رفع مشکل خواهند بود.
این مقام مسئول تصریح کرد: مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ این شرکت به طور ۲۴ ساعته آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردم در خصوص نحوه عملکرد جایگاه می‌باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online