ایرنا/ وکیل موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری سنندج از اجرای نیت ۳۹۰ میلیون ریالی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با این مبلغ ۱۳۰ بسته معیشتی و بهداشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

اردشیر معتمد وزیری وکیل موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری سنندج اظهار داشت: در راستای اجرای امینانه نیت واقف و کمک به اقشار آسیب دیده و متضرر شده در ایام بیماری کرونا بیش از ۳۹ میلیون تومان در قالب ۱۳۰ سبد حمایتی و معیشتی به اقشار کم برخوردار سنندج اهداء شد.
وی اضافه کرد: موقوفه حاج محمدتقی معتمد وزیری از ابتدای سال جاری اسناد اجاره ۱۵۰ رقبه را تمدید کرده است و این مهم زمینه لازم برای اجرای نیت واقف خیراندیش و خدمت رسانی به مردم شریف استان را فراهم آورده است.
معتمد وزیری خاطرنشان کرد: موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری از قدیمی ترین موقوفات استان کردستان بوده و در سنوات اخیر زمینه های مختلف کمک به بیماران و افراد نیازمند شهر سنندج فعالیت های شاخصی را با همکاری اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج انجام داده است.

اقدامات موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری قابل تقدیر است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان هم با تقدیر از اجرای امینانه نیت واقف خیر اندیش حاج محمد تقی معتمد وزیری توسط وکیل و متولی این موقوفه گفت: متولیان موقوفات با حفظ و احیاء موقوفات و اجرای امینانه نیت واقفین می‌توانند خدمات شایانی در این ایام به اقشار کم برخوردار داشته باشند.
حجت الاسلام کاروند اضافه کرد: متولیان با حضور در فعالیت های خیریه نه تنها نیت واقفین را به بهترین شکل اجرا نموده اند بلکه میتوانند گره گشای مشکلات معیشتی و اجتماعی جامعه خود باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online